Szybkie konsultacje

Specjalistyczne doradztwo

Przez lata nasz zespół zyskał doświadczenie i wiedzę, dzięki którym cały proces będzie możliwie bezproblemowy. Ustalimy cele i określimy oczekiwania. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Podstawowa zasada prawa karnego to: Milczenie! Podstawową zasadą w prawie karnym jest odmowa składania zeznań przed policją, prokuraturą oraz sądem. Zamiast tego należy domagać się konsultacji ze swoim adwokatem. Mają Państwo do tego prawo na każdym etapie postępowania. W pilnych sprawach kontakt z adwokatem dr Maikiem Bunzlem/Andreasem Junge jest możliwy przez cała dobę pod numerem telefonu 607127564 (Kontakt w Języku Polskim). W razie konieczności proszę skorzystać z poczty głosowej. Nasi mecenasi oddzwonią niezwłocznie. Do tego czasu powinni Państwo w dalszym ciągu odmawiać zeznań i nie podpisywać żadnych dokumentów oraz unikać wszelkich rozmów.

Działaj szybko!

W postępowaniu karnym niezbędne jest często szybkie i zdecydowane działanie. Wiele spraw można wyjaśnić szybko i bez zbędnej biurokracji przez telefon. Nie wahaj się więc zadzwonić do naszej kancelarii pod numer 607127564 (Kontakt w Języku Polskim). W pilnych sytuacjach kontakt telefoniczny jest możliwy przez cała dobę. Pierwsza rozmowa wyjaśniająca jest bezpłatna. Tajemnica zawodowa adwokata obowiązuje niezależnie od tego, czy zostało w następstwie udzielone pełnomocnictwo w sprawie.

Rewizja

W tym przypadku rewizji mieszkania bądź siedziby firmy kontakt z naszymi adwokatami pod numere 607127564 (Kontakt w Języku Polskim) możliwy jest o każdej porze dnia i nocy. Mają Państwo prawo do kontaktu z adwokatem na każdym etapie postępowania. Wyegzekwuj to!

Zatrzymanie albo areszt śledczy?

Bliski krewny został zatrzymany lub umieszczony w areszcie śledczym? W tym momencie należy udzielić zlecenia adwokatowi specjalizującemu się w prawie karnym. Im wcześniej zacznie on aktywnie działać, tym bardziej rosną szanse na umorzenie postępowania.

W żadnym przypadku nie powinni Państwo zwlekać do momentu aż zostanie doręczony nakaz karny lub akt oskarżenia. Również wypowiedzenie się w sprawie przed policją bez wglądu w akta ma dla Państwa prawie zawsze niekorzystne konsekwencje.

Tylko adwokatowi przysługuje pełen wgląd w akta sprawy. Może on wtedy wraz z klientem rozwinąć skuteczną strategię obrony. Nasi adwokaci chętnie udzielą Państwu porady w takich przypadkach.

Nakaz karny lub akt oskarżenia?

Został Państwu dostarczony nakaz karny lub akt oskarżenia? Szukają Państwo adwokata, ponieważ na żądanie prokuratury lub sądu zobowiązani są Państwo podać obrońcę z urzędu?

Proszę niezwłocznie skontaktować się z naszym biurem pod numerem telefonu 607127564 (Kontakt w Języku Polskim) i ustalić termin spotkania. W niektórych przypadkach mecenas dr Maik Bunzel lub Andreas Junge może przejąć funkcję obrońcy z urzędu. Nie zalecalibyśmy pozostawiania wyboru obrońcy z urzędu prokuraturze lub sądowi. Masz prawo wyznaczyć własnego adwokata, któremu ufasz.

Skarga, apelacja, rewizja nadzwyczajna

Postanowili Państwo wnieść odwołanie od decyzji sądu? Nasi adwokaci chętnie udzielą Państwu porady prawnej co do istniejących możliwości (przykłady: skarga przeciwko nakazowi rewizji lub konfiskacie, odwołanie od nakazu karnego, apelacja od wyroku Sądu Rejonowego, Sądu Krajowego lub Wyższego Sądu Krajowego).

Zapewniamy również możliwość szybkiego i profesjonalnego tłumaczenia wymaganych dokumentów a także ustne usługi tłumaczeniowe doświadczonego tłumacza przysięgłego języka niemieckiego.

607 127 564

©2019 by Pomoc prawna w Niemczech. Proudly created with Wix.com

Adwokat - kancelaria niemiecko-polska | Poznań, Legnica